UWAGA!!! NOWY TERMIN SZKOLENIA pt.: "Wizerunek w sieci" - 27.10.2021.
PO/0028/Std/2021

Szkolenie przygotuje architektów do prezentowania swoich usług w sieci w atrakcyjny i systematyczny sposób. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieć przed sobą trzy zadania: 1. Przygotować się do komunikowania w sieci, 2. Robić to sensownie, sprawnie i bezboleśnie, 3. Systematycznie opowiadać o swojej prac tak, by mieć z tego dwojaką frajdę - osobistą i biznesową.

2021-10-27

17:00 - 17:00

"Nie mam nic do powiedzenia". Treść, opowieść i Twoja zawodowa tożsamość.

Podczas pierwszej części szkolenia poradzimy sobie z paskudnym problemem: z brakiem pomysłów. Dla wszystkich, którzy chcieliby opowiadać o sobie w Internecie, to podstawowe wyzwanie. Jak znaleźć pomysły? Jak ułożyć spójną, atrakcyjną opowieść o sobie, firmie i ciekawych projektach? Co mówić, a czego nie? Jak dobrać słowa? 

Prowadzący

W Language Extreme uczy mówić i rozmawiać, z Communication Doctors leczy komunikacyjne patologie, a na Uniwersytecie Gdańskim bada kulturę i media. Wszystko dla jednego celu: z komunikacji uczynić narzędzie zmieniania świata. Prowadzi szkolenia „Sztuka mówienia”. Założyciel TEDxUniversityofGdansk, doktor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki UG, tłumacz.

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Cel
Czego się nauczycie? - mówić i pisać zrozumiale, - odróżniać ciekawe od nudnego, - podawać klientom wartościowe treści w systematyczny sposób, - planować komunikację z odpowiednim wyprzedzeniem
Aby zarejestrować się na szkolenie, musisz się zalogować!