Wizerunek w sieci
PO/0029/Std/2021

Szkolenie przygotuje architektów do prezentowania swoich usług w sieci w atrakcyjny i systematyczny sposób. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieć przed sobą trzy zadania: 1. Przygotować się do komunikowania w sieci, 2. Robić to sensownie, sprawnie i bezboleśnie, 3. Systematycznie opowiadać o swojej prac tak, by mieć z tego dwojaką frajdę - osobistą i biznesową.

2021-11-03

17:00 - 18:30

"Ładnie albo wcale!" - estetyka a Twój wizerunek w sieci

W drugiej części szkolenia nauczycie się tak projektować Wasze wypowiedzi internetowe (teksty, nagrania, zdjęcia, reklamy, relacje, webinary), by odbiorcy nie tylko mogli w nich dostrzec Wasze zawodowe kompetencje, ale mieli z nich intelektualną i estetyczną frajdę. Dla architektów i architektek ważna jest przecież prosta wizerunkowa zasada: „Albo ładnie, albo wcale!”.

Prowadzący

W Language Extreme uczy mówić i rozmawiać, z Communication Doctors leczy komunikacyjne patologie, a na Uniwersytecie Gdańskim bada kulturę i media. Wszystko dla jednego celu: z komunikacji uczynić narzędzie zmieniania świata. Prowadzi szkolenia „Sztuka mówienia”. Założyciel TEDxUniversityofGdansk, doktor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki UG, tłumacz.

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Cel
Czego się nauczycie? - mówić i pisać zrozumiale, - odróżniać ciekawe od nudnego, - podawać klientom wartościowe treści w systematyczny sposób, - planować komunikację z odpowiednim wyprzedzeniem
Aby zarejestrować się na szkolenie, musisz się zalogować!