Wizerunek w sieci
PO/0030/Std/2021

Szkolenie przygotuje architektów do prezentowania swoich usług w sieci w atrakcyjny i systematyczny sposób. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieć przed sobą trzy zadania: 1. Przygotować się do komunikowania w sieci, 2. Robić to sensownie, sprawnie i bezboleśnie, 3. Systematycznie opowiadać o swojej prac tak, by mieć z tego dwojaką frajdę - osobistą i biznesową.

2021-11-17

17:00 - 18:30

"Jak nie oszaleć od autopromocji?", czyli o błogosławionym nawyku.

Żeby dobry wizerunek w sieci pomagał nam w pracy – przynosił klientów, budował szanse na rozwój – powinniśmy konstruować go w sposób systematyczny. Co zrobić, żeby nie spędzać na autopromocji całego dnia – i  cieszyć się z przyzwoitych efektów? Potrzebny jest cwany plan – i odpowiednie  nawyki. 

Prowadzący

W Language Extreme uczy mówić i rozmawiać, z Communication Doctors leczy komunikacyjne patologie, a na Uniwersytecie Gdańskim bada kulturę i media. Wszystko dla jednego celu: z komunikacji uczynić narzędzie zmieniania świata. Prowadzi szkolenia „Sztuka mówienia”. Założyciel TEDxUniversityofGdansk, doktor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki UG, tłumacz.

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Cel
Czego się nauczycie? - mówić i pisać zrozumiale, - odróżniać ciekawe od nudnego, - podawać klientom wartościowe treści w systematyczny sposób, - planować komunikację z odpowiednim wyprzedzeniem
Aby zarejestrować się na szkolenie, musisz się zalogować!