Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

„Efektywność biznesowa Architekta, czyli jak prowadzić rozmowy z inwestorami i klientami oraz budować wartościowe relacje ”
DS/0008/War/2022

Uzyskanie wiedzy na temat przygotowania swojej oferty biznesowej, oraz nawiązywania i tworzenia wartościowych relacji biznesowych z inwestorami.


2022-03-03

16:00 - 19:00

Efektywność biznesowa Architekta, czyli jak prowadzić rozmowy z inwestorami i klientami oraz budować wartościowe relacje-wykład

  • Jak się skutecznie przygotować do spotkania biznesowego z inwestorem lub klientem, co zaplanować, o czym koniecznie pamiętać ?
  • Co zrobić, żeby każde spotkanie biznesowe było wartościowe ?
  • Na co zwrócić uwagę podczas autoprezentacji i prezentacji oferty, projektu, własnych rozwiązań.
  • Jak stanowczo prezentować własne zdanie – elementy komunikacji asertywnej.
  • Jak sprawić, by dobrze zainwestowany czas podczas spotkań biznesowych przekładał się na wartościowe relacje z inwestorami i klientami ?
  • Pytania i odpowiedzi.
Prowadzący

Od 21 lat tworzę, współtworzę i wdrażam kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych. Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 1100 dni.
Jestem praktykiem design thinking, wdrażam future thinking i innowacyjność w biznesie. W pracy skupiam się na wymyślaniu autorskich programów, tworzeniu nowych jakości w organizacjach. Koncentruję się na uruchamianiu i pokazywaniu klientom ich potencjału, możliwości oraz zasobów.
Łączę doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i coachingowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
Oprócz szkoleń, specjalizuję się w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjno-wdrożeniowych, mentoringowych, ścieżek kariery, mam również doświadczenie w realizacji projektów DC.
Od 2007 roku jestem coachem praktykiem, zrealizowałam ponad 450 procesów coachingowych
i mentoringowych.

Miejsce
Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Wróblewskiego 18
51-627 Wrocław
Forma
Internetowe
Kontakt do organizatora

71 344-33-69
dolnoslaska@izbaarchitektow.pl