Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

Warsztaty dla dzieci członków POOIA RP on-line II gr. pt. "Życie codzienne w dawnym Gdańsku - wnętrza starych kamienic"
PO/0013/War/2022

Pokażemy dzieciom kilka wnętrz z różnych epok i opowiemy krótko o życiu codziennym w dawnym Gdańsku. Z przygotowanych materiałów i elementów dzieci stworzą wnętrze z wybranej epoki.

2022-03-12

12:30 - 12:35

Powitanie uczestników

12:35 - 14:30

Życie codzienne w dawnym Gdańsku – wnętrza starych kamienic.

W kartonowych pudełkach dzieci będą aranżować historyczne wnętrza za pomocą elementów i materiałów przygotowanych przez prowadzących.

Prowadzący

ukończyła architekturę na Politechnice Gdańskiej. Ilustruje książki dla dzieci, zajmuje się projektowaniem podręczników i tworzeniem programów multimedialnych. Współpracuje z wieloma wydawnictwami, czasopismami „Miś” i „Świerszczyk”. Regularnie bierze udział w wystawach BIB w Bratysławie i innych miejscach. Otrzymała nominacje do nagrody Polskiej Sekcji IBBY za ilustracje do książek: Kuba i Buba Grzegorza Kasdepke oraz Królewna Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel.

ukończyła PWSSP w Gdańsku na wydziale Malarstwa i Grafiki. Zajmuje się grafiką książkową i szyciem zabawek dla małych i dużych przyjaciół. Zilustrowała kilkanaście książek – najbardziej lubi rysować dla najmłodszych dzieci. Otrzymała dwukrotnie Nagrodę Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY oraz kilka wyróżnień. Podróżuje po Polsce, zajada się chlebem z twarogiem i uwielbia białe koty

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Kontakt do organizatora

58 300 06 56
pomorska@izbaarchitektow.pl