Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

Jak architekci mogą profesjonalnie rozwijać firmę i biznes. V generacja sprzedaży.
PO/0022/War/2022

Aktualne kierunki rozwoju i standardów sprzedażowych
V generacja sprzedaży - sprzedaż i strategia jako współodpowiedzialność za swój biznes i rozwój biznesu klienta oraz inwestora.
Co to jest sprzedaży w dobrym stylu?
Jak z powodzeniem budować wiarygodność właściciela biura architektonicznego oraz pozycję w relacji z klientem i inwestorem (metody i zasady).
Kanon dobrych praktyk biznesowych i sprzedażowych.

2022-05-24

16:00 - 16:05

Powitanie uczestników

Prowadzący

Od 21 lat tworzę, współtworzę i wdrażam kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych. Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 1100 dni.
Jestem praktykiem design thinking, wdrażam future thinking i innowacyjność w biznesie. W pracy skupiam się na wymyślaniu autorskich programów, tworzeniu nowych jakości w organizacjach. Koncentruję się na uruchamianiu i pokazywaniu klientom ich potencjału, możliwości oraz zasobów.
Łączę doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i coachingowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
Oprócz szkoleń, specjalizuję się w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjno-wdrożeniowych, mentoringowych, ścieżek kariery, mam również doświadczenie w realizacji projektów DC.
Od 2007 roku jestem coachem praktykiem, zrealizowałam ponad 450 procesów coachingowych
i mentoringowych.

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Kontakt do organizatora

58 300 06 56
pomorska@izbaarchitektow.pl