Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

EFEKTYWNE SPOTKANIA ARCHITEKTA, czyli jak profesjonalnie prowadzić rozmowy z inwestorami i klientami oraz budować wartościowe relacje.
ZP/0010/Std/2023

Uczestnik zapoznał się z wiedzą na temat prowadzenia skutecznych rozmów biznesowych, wystąpień w szerszym gronie, organizowania przekazu w zależności od celu i efektu jaki chcemy uzyskać. Rozwój umiejętności jasnego formułowania komunikatu, tworzenia schematu rozmów i wystąpień oraz prowadzenia prezentacji.

2023-03-09

15:30 - 17:30

Szkolenie

Prowadzący

Od 21 lat tworzę, współtworzę i wdrażam kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych. Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 1100 dni.
Jestem praktykiem design thinking, wdrażam future thinking i innowacyjność w biznesie. W pracy skupiam się na wymyślaniu autorskich programów, tworzeniu nowych jakości w organizacjach. Koncentruję się na uruchamianiu i pokazywaniu klientom ich potencjału, możliwości oraz zasobów.
Łączę doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i coachingowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
Oprócz szkoleń, specjalizuję się w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjno-wdrożeniowych, mentoringowych, ścieżek kariery, mam również doświadczenie w realizacji projektów DC.
Od 2007 roku jestem coachem praktykiem, zrealizowałam ponad 450 procesów coachingowych
i mentoringowych.

Miejsce
ZPOIA RP
Jagiellońska 93/4
70-436 Szczecin
Forma
Internetowe
Kontakt do organizatora

91 434-74-64
zachodnio.pomorska@izbaarchitektow.pl