Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

Warsztaty dla młodych twórców gr I pt "Latarnie morskie"
PO/0011/War/2023

Każdy uczestnik po obejrzeniu prezentacji dotyczącej latarni morskich i zapoznaniu się z wierszem Juliana Tuwima otrzyma materiały do warsztatów z których stworzy tekturową własną latarnię morską wraz z otoczeniem.

2023-04-15

10:00 - 10:05

Powitanie uczestników

10:05 - 10:30

Audiowizualna prezentacja polskich latarni morskich

Młodzi twórcy obejrzą prezentację dotyczącą latarni morskich i zapoznają się z wierszem Juliana Tuwima "Pan Maluśkiewicz"

10:30 - 11:30

Stworzenie przestrzennej latarni morskiej z malowanej tektury.

Każdy uczestnimk po obejrzeniu prezentacji dotyczącej latarni morskich i zapoznaniu się z wierszem Juliana Tuwima otrzyma materiały do warsztatów z których stworzy tekturową własną latarnię morską wraz z otoczeniem
Prowadzący

ukończyła architekturę na Politechnice Gdańskiej. Ilustruje książki dla dzieci, zajmuje się projektowaniem podręczników i tworzeniem programów multimedialnych. Współpracuje z wieloma wydawnictwami, czasopismami „Miś” i „Świerszczyk”. Regularnie bierze udział w wystawach BIB w Bratysławie i innych miejscach. Otrzymała nominacje do nagrody Polskiej Sekcji IBBY za ilustracje do książek: Kuba i Buba Grzegorza Kasdepke oraz Królewna Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel.

Ukończyła PWSP w Gdańsku, pracuje jako ilustrator książek dla dzieci. Współpracuje z czasopismem Świerszczyk oraz wydawnictwami Nasza Księgarnia, Bajka, Media Rodzina

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Stacjonarne
Kontakt do organizatora

58 300 06 56
pomorska@izbaarchitektow.pl