Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

ARCHITEKTURA BRAKÓW/NADMIARÓW – projektowe i techniczne rozwiązania wyzwań związanych z klimatem jakie stawiane są przed architektami i inwestorami.
ZP/0013/War/2023

2023-04-19

11:45 - 14:55

Szkolenie

Prowadzący

Szef Działu Zrównoważonego Rozwoju WSP Polska z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w działaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem i środowiskiem, głównie w sektorze budownictwa, sieci handlowych i nieruchomości. Ewa pracowała dla wielu firm międzynarodowych, doradzając w zakresie zielonego budownictwa, zrównoważonego rozwoju, zarządzania odpadami, efektywności energetycznej i CSR. Ewa jest asesorem BREEAM International, audytorem BREEAM In-Use, BREEAM Accredited Professional oraz asesorem BREEAM Communities. Pomaga Klientom w osiąganiu zielonych certyfikatów w Polsce i w regionie Europy Środkowej. Ewa ma doświadczenie w zarządzaniu projektami i jest zaangażowana bezpośrednio w ponad 30 projektów obejmujących obiekty biurowe, przemysłowe, handlowe i mieszkaniowe.

architekt, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Uczestnik i laureat licznych konkursów architektonicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w ramach pracy przy wielu ambitnych projektach m.in autor Galerii Corso w Świnoujściu, Szkoły Podstawowej przy ul. Monte Cassino, zabudowy wielorodzinnej przy ul. Partyzantów w Szczecinie. Od 2002 roku związany z biurem projektowym FBA, obecnie wspólnik tej pracowni architektonicznej.

absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, wyróżniony w konkursie Prezydenta Miasta Szczecina za najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie projektowania architektonicznego, Nagrodą Zarządu Oddziału SARP Szczecin im. prof. Leszka T. Dąbrowskiego oraz nominacją do konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych biurach architektonicznych. Od 2015 roku związany z biurem projektowym FBA.

Miejsce
ZPOIA RP
pl. Brama Portowa 2, Courtyard by Marriott Szczecin (Sala Pionier)
70-436 Szczecin
Forma
Stacjonarne
Kontakt do organizatora

91 434-74-64
zachodnio.pomorska@izbaarchitektow.pl