Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

Jak prowadzić biznes, by generował zysk dla firmy oraz wynagrodzenie dla jej właściciela
PO/0042/Std/2023

Prowadzenie zyskownego biznesu zaczyna się od liczb, a dokładniej od rzetelnych wyliczeń cen. Bowiem to one będą określały projekty jakich warto się podejmować, a które lepiej zostawić, klientów do jakich warto kierować swoje usługi, a o jakich warto zapomnieć. To szkolenie pokazuje nie tylko jak podejść do najważniejszych wyliczeń, lecz również prezentuje destrukcyjne konsekwencje utrzymywania za niskich cen dla firmy, jej marki oraz jej właścicieli.

2023-09-19

16:00 - 16:05

Powitanie uczestników

16:05 - 18:00

Jak prowadzić biznes, by generował zysk dla firmy oraz wynagrodzenie dla jej właściciela

Prowadzenie zyskownego biznesu zaczyna się od liczb, a dokładniej od rzetelnych wyliczeń cen. Bowiem to one będą określały projekty jakich warto się podejmować, a które lepiej zostawić, klientów do jakich warto kierowac swoje usługi, a o jakich warto zapomnieć. To szkolenie pokazuje nie tylko jak podejść do najwazniejszych wyliczeń, lecz również prezentuje destrukcyjne konsekwencje ustalwnia za niskich cen dla firmy, jej marki oraz jej właścicieli.
Prowadzący

W każdym swoim projekcie, w każdej budowanej firmie, łączy wykształcenie ekonomiczne, biznesowe z psychologicznym.
Jest autorką książek biznesowych: “Własna firma dla Pań, krótki kurs biznesu dla każdej z nas”, “Moja Pasja Moją Firmą – czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”, “Silna Przedsiębiorcza Kobieta za sterami firmy i własnego życia”.
Ania jest również gościem audycji radiowych, programów telewizji internetowej, licznych wywiadów oraz podcastów w tym: “Positivmind”, “Business Rider”, “Siła zmian”, “Kurs na pasję”, “Babskie tabu”, “Ty i biznes”, “Kobieta Managerem”, “Women of Contribution – Inspiring conversations with Kezia Luckett”, czy “The Legacy Creation Series”.
Jest autorką wielu artykułów w licznych magazynach od TKM, Business Woman & Life, Liderka.pl, aż po artykuły publikowane na kandyjskim portalu Panorama Montreal gdzie prowadzi sekcję Biznes.
Jej doświadczenie oraz prosty sposób tłumaczenia i przekazywania mechanizmów rządzących współczesnym biznesem sprawił, że jest zapraszana jako prelegentka konferencji organizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Jest Mentorką oraz wykładowcą w Szkole Liderek, w Latającej Szkole Biznesu Agaty Dutkowskiej, Wykładowcą Studiów Podyplomowych w Collegium Civitas. Prowadziła warsztaty w Grupie Trop oraz współpracowała z zarządami oraz top managementem m.in. takich firm jak IT Connect sp. z.o.o, Hays Poland sp z o.o., Emperia holding, Stokrotka sp zo.o. czy ZWiK Sp. z o.o.
Jest częścią światowej inicjatywy „Women of Contribution” założonej przez Kezię Luckett, w ramach której nie tylko współpracuje z jej założycielką oraz społecznością jako mentor biznesowy lecz również została zaproszona do współtworzenia 3 edycji książki biznesowej serii „Pay it forward notes to my younger self”
Prowadzi webinary, szkolenia oraz mentoruje przedsiębiorcom z sektora MSP z różnych krajów świata.
Zapytana: “Kiedy ty tego dokonałaś?” odpowiada ze śmiechem: – “w tzw. Między czasie!”

Miejsce
Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP
Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Forma
Internetowe
Kontakt do organizatora

58 300 06 56
pomorska@izbaarchitektow.pl