nr szkolenia: DS/0128/Std/2024
- Rozpoczęcie:
- 2025-05-27 o godzinie 18:30
- Forma:
- Stacjonarne
- Miejsce:
-
Galeria
SZTUKA NA MIEJSCU, ul. Łaciarska 4
Wrocław
- Kontakt do organizatora:
- 71 344-33-69
dolnoslaska@izbaarchitektow.pl
- Pozostało miejsc:
- 46 z 50
- Czas trwania szkolenia:
- 2 godz.
Wykład autorski: Gesy Hansen Moments in Colour 2025
DS/0128/Std/2024
Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP wspólnie z eduArch zapraszają na wykład autorski Gesy Hansen Moments in Colour 2025.2025-05-27
18:30 - 20:50
Program:
18:30 – Rejestracja gości, rozmowy kuluarowe, poczęstunek.
18:50–19:00 Powitanie oraz słowo wstępu - prezes Magdalena Majkowska Villeroy & Boch.
19:00–19:45 Autorski wykład Gesy Hansen: „Moments in colour 2025”
W swoim wystąpieniu Gesa Hansen przedstawi jak pracuje z kolorem, gdzie szuka inspiracji oraz jakie znaczenie ma kontekst w jej pracach. Gase opowie jak otoczenie, światło i sąsiedztwo innych barw kształtują percepcję i oddziaływanie każdego odcienia. W jej projektach z łatwością dostrzec można mistrzowskie połączenia ciepłych i chłodnych materiałów, gdzie kolor staje się kluczowym narzędziem do osiągnięcia wyrafinowanej harmonii lub intrygujących, pełnych charakteru kontrastów. Zazwyczaj w jej projektach kolor nie jest tylko estetycznym elementem, ale ma również znaczenie funkcjonalne, pomagając w definiowaniu przestrzeni i tworzeniu odpowiedniej atmosfery.
19:45–21:15 poczęstunek, rozmowy kuluarowe, loteria wizytówek.
Ok. 22.00 Zakończenie spotkania.
Gesa Hansen - miłość do wzornictwa odziedziczyła po przodkach. Pochodzi z rodziny projektantów mebli i architektów. Po studiach na Uniwersytecie Bauhaus i Nagoya University of Arts pracowała dla wielu pracowni projektowych w Tokio i Paryżu. W 2009 roku zgodnie z rodzinną tradycją stworzyła własną markę „The Hansen Family”, która projektuje ręcznie robione meble w stylu skandynawskim. Święci również triumfy dzięki wybitnym projektom wnętrz pochodzącym z paryskiego studia HFB. W 2015 roku trafiła do grona 200 najważniejszych projektantów na świecie wybranych przez Wallpaper Magazine. Stworzyła paletę kolorów dla umywalek Artis marki Villeroy & Boch inspirowaną porami roku w Paryża.
Miejsce
GaleriaSZTUKA NA MIEJSCU, ul. Łaciarska 4
Wrocław
Forma
StacjonarneKontakt do organizatora
71 344-33-69
dolnoslaska@izbaarchitektow.pl