Powrót do archiwum

Szkolenie archiwalne

Znaczenie wizerunku architekta w biznesie - interaktywny wykład
DS/0015/War/2017

Poznanie narzędzi wizerunkowych i marketingowych, jakich potrzebują architekci, by zdobywać uznanie na rynku. Omówienie zmiany roli architekta i innych zawodów artystycznych, jaka zaszła we współczesnym świecie oraz jak dostosować się do rzeczywistości biznesowej.

2017-11-27

11:00 - 12:15

Interaktywne wprowadzenie do znaczenia wizerunku w świecie biznesu.

  • Jak zmieniła się rola architektów i innych zawodów artystycznych we współczesnym świecie.
  • Jak dostosować się do rzeczywistości biznesowej.
  • Jakich narzędzi wizerunkowych i marketingowych potrzebują architekci, by zdobywać uznanie na rynku.
  • Praca nad wypełnieniem kwestionariuszy oceny Coaching Corporate Center - badającego predyspozycje do prowadzenia biznesu

12:15 - 12:30

Przerwa

12:30 - 13:00

Udostępnienie i analiza wyników testu. Wprowadzenie do tematyki szkoleń wizerunkowych dla architektów.

.
  • Zapoznanie z merytoryczną zawartością i technicznymi aspektami miękkich szkoleń rozwojowych. m.in. Jak być skutecznym i widocznym w biznesie” - cykl warsztatów motywacyjno-rozwojowych- Odwaga i skuteczność - warsztaty wzmacniania pewności siebie - Marka to ja - budowanie marki zawodowej- Pracuj ze mną -  jak język determinuje naszą pozycję zawodową, poznaj i wprowadź style konwersacyjne i techniki negocjacyjne, które usprawnią działania biznesowe
Prowadzący

Coach grupowy i zespołowy oraz trener biznesu, zajmuje się naukowym i praktycznym badaniem motywacji.
Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i komunikacji, warsztaty z pisania, seminaria na temat kontaktów z mediami, szkolenia z budowania marki osobistej i zawodowej, pewności siebie, zarządzania potencjałem zawodowym.
Jako Reiss Profile Master zajmuje się diagnozowaniem motywacji ludzkiej i wykorzystaniu jej w pracy zawodowej oraz profilowaniem zawodowym młodzieży. Jest autorką i trenerem cyklu szkoleń motywacyjnych dla kobiet pt. „Odkryj swoje atuty i zwyciężaj jak kobieta”. Organizuje i moderuje konferencje biznesowe. Zaufali jej m.in.: PKO BP, Hewlett-Packard, HPE, Deloitte, TP-Link, EY, SBS, Hogan Lovells, Grupa Stroer, Reader’s Digest, Mazowiecka Izba Architektów RP.

Miejsce
Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Wróblewskiego 18
51-627 Wrocław
Forma
Stacjonarne
Kontakt do organizatora

71 344-33-69
dolnoslaska@izbaarchitektow.pl