Trening negocjacji, czyli jak skutecznie negocjować z Inwestorami i Klientami (warsztaty online)
WP/0032/War/2020

Warsztaty z usystematyzowania i ujednolicenia pojęć, definicji i zagadnień z obszaru negocjacji oraz technik i etapów negocjacji.
Strategie negocjacji (m.in. indywidualna strategia negocjacyjna).

2020-10-26

15:00 - 16:30

Cześć I

  • Kondycja negocjacyjna. Co ma wspólnego z koncepcją siebie, pewnością siebie, czyli zestaw przekonań osobistych i ich wpływ na skuteczność negocjacji,
  • Pierwszy krok – zdobądź zaufanie Inwestora i Klienta. Czy bez zaufania można negocjować?
  • Techniki negocjacyjne na każdą okazję

16:30 - 16:40

Przerwa kawowa

16:40 - 18:00

Część II

  • Jak obronić swoją pozycję i nie dać się zjeść czyli jak odejść od “NIE” i dojść do „TAK”
  • Architekt vs Inwestor/ Klient. Kto komu dokręci śrubę? W negocjacjach jak w miłości, przegrywa ten, komu bardziej zależy. Rola BATNA.
  • Kardynalne błędy popełniane w negocjacjach.
Prowadzący

Absolwentka Wydziału Historycznego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także Akademię Coachingu Relacyjnego (GDS Transmisja), Analizę Transakcyjną 101 (Institute Transactional Analysis), Szkołę Coachów ICC - International Coaching Certification, Analizę Transakcyjną w praktyce organizacyjnej i indywidualnej (GDS Transmisja).

Dodatkowo kompetencje rozwijała w Akademii Trenerów Biznesu prowadzonej przez Laboratorium Arkanów Biznesu w Katowicach. Obecnie jest w trakcie certyfikacji ICF.

Od 13 lat tworzy, współtworzy i wdraża kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych.

Miejsce
Warsztaty online

Poznań
Forma
Warsztaty
Cel
Usystematyzowanie i ujednolicenie pojęć z obszaru negocjacji. Przygotowanie etapów w procesie negocjacji. Poznanie technik negocjacyjnych i różnych stylów negocjacyjnych. Opracowanie skutecznej strategii negocjacji i wyznaczenie własnego stylu negocjowania.
Aby zarejestrować się na szkolenie, musisz się zalogować!